Vyklízení prostor a objektů

Od roku 2015 nabízíme služby v oboru vyklízení prostor, a to nejen od nepořádku nebo nahromaděného harampádí, ale také v rámci představebních příprav nebo z důvodů ukončení nájmu, pronájmu, stejně tak jako likvidaci pozůstalosti po zesnulém.

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů patří mezi naše nejžádanější služby. Ročně vyklidíme kolem 150 bytů, a to především v Praze, v okolí Prahy, ale za zákazníkem jedeme klidně i více jak 100 km, protože na základě doporučení požaduje vyklízení bytu právě od nás.

Vyklízení Praha - byty
Vyklízení bytů před a po
Vyklízení bytu Praha
Vyklízení bytu před a po
Vyklízení bytů Praha a okolí
Vyklízení odpadu v bytě
Vyklízecí práce Praha
Vyklízení bytů v Praze
Vyklízení bytů před a po

Vyklízení sklepů

Praha a její okolí jsou plné přeplněných sklepů, jejihž vyklízení nabízíme a realizujeme také. Vyklízíme jak samotné sklepní kóje, tak i celé sklepní prostory.

Vyklízení půd

Především z důvodů plánovaných rekonstrukcí nebo prodeje nemovitostí realizujeme i vyklízení půd a půdních prostor. Půdy jsme schopní zbavit i starých izolací, stavebních úprav a podobně.

Vyklízení garáží

Garáže rodinných domů nebo i samostatné garáže jsou často plné nepořádku, nahromaděného starého vybavení ve stylu "jednou by se to mohlo hodit", tudíž nabízíme i vyklízení garáží a na důvodu nezáleží. Hlavní je, aby prostor byl na konci poskytnutého servisu prázdný a čistý.

Vyklízení skladů

Sklady a skladovací prostory které například mění majitele nebo způsob využití potřebují před svou další etapou vyklidit. A právě naše vyklízecí práce umožňují další využívání skladů.

Vyklízení kanceláří

Komerční objekty a kancelářské budovy žijí svým vlastním životem a někdy po předchozích nájemnících zůstanou kanceláře a kancelářské prostory ještě plné vybavení. Tehdy přicházíme na řadu my a zajistíme, aby pro nové uživatele byly kanceláře prázdné k využívání.

Vyklízení zahrad a prostor

Zpravidla po rekonstrukcích a úpravách je zapotřebí zahrady a okolí rodinných domů pořádně vyčistit a uklidit. Naší službou Vyklízení zahrad a prostor v okolí domů si zajistíte dokonalou čistotu pro další využívání zahrady a okolí.

Vyklízení domů a celých nemovitostí

Stejně jako nabízíme vyklízecí práce a služby v dílčích prostorách, poskytujeme i ucelené vyklízení domů a vyklízení nemovitostí například při řízení pozůstalosti nebo před stavebními úpravami.

Vyklízení Petr Piťha zajistí vyklízení všech běžných prostor od veškerého nepořádku, věcí, vybavení. Potřebujete vyklidit garzónku nebo skladovou halu? Ozvěte se nám a budete spokojeni.

Potřebujete vyklidit nějaký prostor? Ozvěte se nám.

Kontaktovat nás je tak snadné...

Vyklízení bytů před a po
Vyklízení Praha - byty
Vyklízení bytů Praha a okolí
Vyklízení bytů před a po
Vyklízení bytů v Praze
Vyklízení odpadu v bytě

Odvoz odpadu na sběrný dvůr

Potřebujete odvézt odpad na sběrný dvůr? Nemáte jak odvézt starou ledničku nebo jiné vybavení bytu? Ozvěte se nám a o vše se postaráme.

přečíst celé

Zacházení s nebezpečným odpadem

Nemáte potřebné zkušenosti s nebezpečným odpadem? Obraťte se na nás a odpad necháme správně zlikvidovat.

přečíst celé

Vyklízení bytů rychle

Potřebujete rychle vyklidit byt před rekonstrukcí nebo před řádným ukončením nájmu? O vše se postaráme.

přečíst celé

Nezávazně poptat naše služby ?